Green office Brno
moderní kancelářská budova pro vaše podnikání

Moderní budova

Energetický náročnost třídy B

Flexibilní kancelářské prostory

Architektonická kancelář RAW

Budovu Green office Brno projektovala prestižní architektonická kancelář RAW. Postavena byla v roc 2005 podle přísných nároků na ekologický provoz – proto právem náleží do energetické třídy B. Pro váš byznys jsou připravena 4 nadzemní podlaží a prostorné podzemní garáže. Samozřejmostí jsou výtahy, výkonná vzduchotechnika a zázemí pro cyklisty. A nesmí chybět spolehlivé internetové připojení přes optiku s rychlostí.


Levné a prvotřídní kanceláře

Openspace, samostatné i sdílené kanceláře

Individuální ovládání teploty

Kompletní vybavení

Green office je otevřená všem! Ať už hledáte malé komfortní kanceláře, nebo obří openspace, určitě něco vymyslíme. Máme k dispozici moderní kancelářské prostory třídy A s flexibilním půdorysem od 28 m² do 1400 m². Vaše může být místnost, část patra nebo klidně patro celé. Kanceláře jsme doplnili o WC, sprchy, kuchyňky, klimatizaci, kolárnu a výtahy. A chybět nesmí ani spolehlivé optické internetové připojení.


Klidná a dostupná lokalita

Green office leží na úpatí klidné a snadno dostupné městské části  Brno Vinohrady. Přímo v budově se nachází pizzerie, v nejbližším okolí pak restaurace, obchody i největší park v Brně. Zastávka DPMB s pravidelnými spoji do centra Brna i okrajových části se nachází pár kroků od budovy. Venkovní parkování je zdarma, vyhrazené pak za závorou a garážové přímo pod budovou.

Kontaktujte nás

Trefili jsme se vám do noty při hledání kancelářských prostor pro vaše podnikání? Ozvěte se nám! Manažer Green Office Dagmar vám ráda připraví neodolatelnou nabídku přímo na míru. Bez prostředníků nebo realitní kanceláře.

+420 731 255 141                         info@green-office-brno.cz